Fireboy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fireboy

WelCome !
 
ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Flora Gashi - Dashuria e gabuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
londi

londi


Numri i postimeve : 211
Join date : 08/02/2008

Flora Gashi - Dashuria e gabuar Empty
MesazhTitulli: Flora Gashi - Dashuria e gabuar   Flora Gashi - Dashuria e gabuar EmptyThu Feb 14, 2008 1:16 pm

Ishim shok por e teprum sa nuk ishte e lejum krejt nisem sikur loje por ne fund gjithqka deshtoi ...e di von eshte per gjithqka e di se nuk ktheshesh ma ..ani shpirt qe nuk me don por askujt mos i trego....
Dashuria e gabuar per mu qenka kjo e shkruar pergjithmone te jam roberuar per nje shok je dashuruar...
dashuria e gabuar per mu qenka kjo e shkruar pergjithmone te jem roberuar per nje shok je dashuruar..
Me mir e shok e afer te kam ..se gjithmone larg teje te jam ishim shok nisem dashni e tash jena jabangji ...e di von eshte per gjithkqa e di se nuk kthehesh ma...ani shpirt qe nuk me don por askujt mos i trego...
Dashuria e gabuar per mu qenka kjo e shkruar pergjithmone te jam roberuar per nje shok je dashuruar...
dashuria e gabuar per mu qenka kjo e shkruar pergjithmone te jem roberuar per nje shok je dashuruar..

Dashuria e gabuar per mu qenka kjo e shkruar pergjithmone te jam roberuar per nje shok je dashuruar...
dashuria e gabuar per mu qenka kjo e shkruar pergjithmone te jem roberuar per nje shok je dashuruar..

Dashuria e gabuar per mu qenka kjo e shkruar pergjithmone te jam roberuar per nje shok je dashuruar...
dashuria e gabuar per mu qenka kjo e shkruar pergjithmone te jem roberuar per nje shok je dashuruar.....


hahaha kjo shkon per ...le krejt hahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Flora Gashi - Dashuria e gabuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Flora Gashi - U mashtrova
» A Mund Te Kthehet Dashuria E Humbur ??
» A ekziston dashuria ne shoqeri te klases??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Fireboy :: Muzika :: Tekste Kėngėsh-
Kėrce tek: